Svadobné obrúčky a zásnubné prstene na mieru

Výrobca šperkov MOGATO – Trenčín

Vaše obrúčky sú starostlivo zabalené v darčekovom balení, ktoré obsahuje elegantnú drevenú krabičku s gravírovaným nápisom podľa vašich požiadaviek (napr. mená, iniciálky, dátum atď), je len na vás si vybrať 😊

  • certifikát pravosti k Vašim obrúčkam

Ako samozrejmosťou je v cene obrúčok zahrnuté vnútorné gravírovanie do obrúčok napr. váš dátum sobáša, mená, znaky alebo len iniciálky, je len na vašej predstave, čo chcete mať spečatené na vašej obrúčke a pamätať si navždy 😊.

Vybrať si môžete hneď  z niekoľkých typov písma.

Tak ako si viete vybrať z našej ponuky množstvo nádherných modelov, tak vám ponúkame aj nekonečno možností kombinácií či už farieb, tvarov, osádzania kamienkov, povrchových úprav a ich kombinovanie.
Nebránime sa ničomu pretože aj to nové nás posúva vpred a všetko nové nepoznané je pre nás výzva 😊

Máte vlastnú predstavu o Vašich obrúčkach, alebo ste našli niekde inšpiráciu ?
Radi vyrobíme obrúčky aj podľa nákresu, alebo predlohy.
Popusťte uzdu Vašej fantázii a my vďaka našim technológiám a zručnosti zlatníkov zrealizujeme akúkoľvek predstavu o Vašich svadobných obrúčkach.

K obrúčkam poskytujeme certifikát pravosti. Tento certifikát slúži ako dôkaz, že obrúčky pochádzajú z našej výroby a tak spĺňajú všetky prezentované kvalitatívne normy.
Zároveň máte s týmto certifikátom nárok na bezplatný doživotný servis Vašich obrúčok.
Ak sú v obrúčkach osadené brilianty, tak k obrúčkam poskytujeme aj certifikát pravosti k briliantom priamo od dodávateľa drahých kameňov.

U nás nájdete to najlepšie z najlepšieho, ochotný a milý prístup vyriešiť vždy všetko k vzájomnej spokojnosti a hlavne spokojnosti zákazníka 😊.