Časová os našej spoločnosti

História MOGATO s.r.o.

2016
okt/2016

A tu to celé začalo

Na základe bohatých skúseností sme sa rozhodli založiť spoločnosť MOGATO s.r.o.
Hneď na začiatku sme investovali do najlepších technológií, aby sme tak mohli ponúknuť unikátne a hlavne kvalitné zlatnícke výrobky.
Výroba bola hneď na začiatku zameraná najmä na výrobu svadobných obrúčok .

Výroba bola spustená v Dolných Motešiciach.

2017
feb/2017

Priniesli sme na trh novinku

Tu sme vyvinuli a na trh priviedli ako jediní na slovensku svadobné obrúčky, kde sme spojili zlato s karbónom. Okrem toho sme uviedli aj svietiace obrúčky , ktoré sú spolu s karbónovými unikátne a jedinečné na slovenskom a českom trhu

apr/2017

Otvorili sme mini showroom 🙂

V tomto mesiaci sme otvorili vo vedľajších priestoroch v Motešiciach aj malý showroom, kde sme ponúkli približne 50 modelov svadobných obrúčok.

máj/2017

Bez zákazníkov by to nešlo

Pretože sme mohli, ponúkli sme svadobné obrúčky ako veľkoochod a začali budovať sieť predajných miest na Slovensku

jún/2017

Rozšírenie výroby

Opäť sme investovali a posunuli sme tak našu výrobu o ďalší level.
Pretože gravírovanie je v zlatníctve jednoducho neodmysliteľnou súčasťou, pomocou lasera sme dokázali aj nemožné. Takto sme rozšírili ponuku služieb a aj ponuku obrúčok.
Výrobu sme rozšírili aj o gravírovanie fotografií na zlato, striebro a oceľ

2018
feb/2018

Sme v Trenčíne 🙂

Pretože sme potrebovali väčšie priestory a byť na dostupnejšom mieste, presťahovali sme sa do nových priestorov na Javorínskej ulici v Trenčíne, kde sme po čase otvorili väčší showroom s bohatou ponukou svadobných obrúčok.

júl/2018

MOGATO je značka

Máme platne registrovanú ochrannú známku MOGATO za ktorou sa skrýva najmä kvalita výrobkov a najlepší zákaznícky prístup.

dec/2018

Spustili sme eshop www.gravirovane.sk

Začali sme vyrábať a cez internet ponúkať prívesky s gravírovanými fotografiami a spustili tak internetový obchod www.gravirovane.sk.
Takto vznikol úplne nový produkt pre širokú škálu zákazníkov.

2019
feb/2019

Ideme ďalej

Momentálne náš tím pozostáva zo šiestich zamestnancov, ktorí sa usilovne starajú aby sme napredovali a naďalej poskytovali kvalitné služby v oblasti zlatníckeho priemyslu.
Dodávame obrúčky do zlatníctiev na Slovensku, Česku, Rakúsku a Chorvátsku.
Internetový obchod www.gravirovane.sk zastrešuje naša nová sesterská spoločnsť GRAVIROVANE.SK s.r.o. , kde naďalej rozširujeme sortiment gravírovaných šperkov.

aug/2019

Gravírujeme do dreva

Zakúpením nových technológií sme rozšírili výrobu gravírovaných produktov pre náš eshop www.gravirovane.sk a tak vieme gravírovať aj do dreva , plastov, kože  a iných nekovových povrchov s rozmerom až do 60×40 cm .

2020
aug/2020

FAREBNÁ POTLAČ

Ku gravirovaným výrobkom sme pridali aj potlač dreva. Vďaka vyrezávaciemu laseru a priamej UV tlači sme rozšírili ponuku aj o skvelé farebné darčeky , potlač skla a mnoho nových produktov.

2021
jún/2021

GRAVIROVANE.CZ

Nakoľko pandémia zastavila život a predaj svadobných obrúčok v kamených obchodoch, využili sme tento čas a cez pandémiu sme spustili aj českú verziu obchodu gravirovane.sk rozšírili ponuku o sublimačnú tlač na rôzne darčekové predmety a zároveň rozšírili pôsobenie aj v čechách.

2022
mar/2022

Návrat k normálu

Znovu sa vraciame k výrobe obrúčok pre našich odberateľov, rozširujeme predajnú sieť a boostujeme online marketing naplno.