faq

FAQ

Pozrite si časté otázky a odpovede na ne.

FAQs

Please have a look at our frequently asked questions.

F.A.Q.

Z akého materiálu sú vyrábané obrúčky Mogato

Svadobné obrúčky značky Mogato sú vyrábané zo 14 karátového zlata, 18 karátového zlata, striebra a carbonu. Všetky použité materiály sú platne registrované na Puncovom úrade Slovenskej republiky.

Ako zistíme, či je obrúčka vyrobená spoločnosťou MOGATO zo 14 karátového zlata, 18 karátového zlata?

Svadobné obrúčky, ktoré vyrábame sú označené z vnútornej strany našou výrobnou značkou a štátnym puncom pri 14 karátovom zlate (znak labutej hlavy) a pri 18 karátom zlate (znak kohútej hlavy).

Dajú sa u vás obrúčky vyrobiť aj z vlastného materiálu?

Áno, vieme vám vyrobiť aj obrúčky z vášho materiálu, ktorý vykúpime podľa aktuálnej ceny zlata na trhu (napr. aj s vami prineseného žltého zlata vám vieme vyrobiť obrúčky napr. bielom zlate) ide tu predovšetkým o rýdzosť nie farbu.

Je možné si vybrať obrúčky v inej kombinácií, ako je vyrobená vzorka?

Áno, nakoľko sme priamo výrobcovia obrúčok a výhodou našich obrúčok je ich nespočetné množstvo variácií. Pri našich obrúčkach je možné zmeniť farebnú kombináciu obrúčok, počet a rozmiestnenie kamienkov, povrchovú úpravu obrúčok, profil a tiež aj šírku obrúčok.

Vydržia a nevypadnú nám kamienky (resp. brilianty) z obrúčok?

Nakoľko osádzanie zirkónov alebo briliantov je výhradne ručná práca, ktorej sa venuje odborník s dlhoročnými skúsenosťami tak kamienky sú precízne osádzané a vydržia.

Osádzate do obrúčok aj brilianty?

Do obrúčok osádzame aj brilianty na základe vami zadanej požiadavky. Osádzanie briliantov je už v dnešnej dobe samozrejmosťou a k týmto obrúčkam prikladáme aj certifikát pravosti briliantov.

Gravírujete do obrúčok?

Áno, na základe našich technológií sa dá gravírovať tak ako z vnútornej strany obrúčok napr. váš dátum, meno alebo znaky tak aj z vonkajšej strany obrúčok napr. odtlačok prstov.

Akú záruku poskytujete na obrúčky?

K našim obrúčkam poskytujeme bezplatný doživotný servis na obnovu povrchu resp. obnovu povrchových úprav a následne aj prekontrolovanie obrúčok resp. kamienkov v obrúčkach.

Viete nám obrúčky po rokoch zväčšiť, prípadne zmenšiť?

Obrúčky vám vieme upraviť na vami požadovanú veľkosť viacerými metódami (napr. metódou za studena naťahovaním alebo stláčaním alebo vyrezaním alebo vkladaním materiálu) záleží o aký model obrúčky ide a hlavne o akú zmenu veľkosti ide.

Čo všetko je zahrnuté v cene obrúčok?

V cene obrúčok je zahrnuté gravírovanie do obrúčok podľa vášho priania, elegantná krabička s gravírovaním na vrchu tiež podľa vášho priania, certifikát pravosti k vaším obrúčkam, certifikát pravosti k osadením briliantom na základe vašej požiadavky a následne doživotný bezplatný servis na vami zakúpené obrúčky.